Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Świętujemy pomagając


To już tradycja, że wielkie wydarzenia dla naszego portalu świętujemy pomagając. Tym razem z okazji zdobycia 9000 lajków na Facebooku, pojechaliśmy do Przytuliska w Przyborówku. Czekają tam na nowy dom cudowne psiaki i inne zwierzęta.

Dzięki naszym Czytelnikom pomagamy wielu zwierzętom znaleźć właściciela lub nowy dom. Dlatego naturalnym stało się dla nas wspieranie Przytuliska w Przyborówku. Jesteśmy największym portalem informacyjnym w powiecie i dzięki temu możemy dotrzeć do tysięcy osób, co sprawia, że szansa na znalezienie kochającego domu dla porzuconych zwierząt wzrasta.

Oczywiście jak w każdym schronisku przydaje się każda pomoc materialna: karmy, koce, kołdry, miski to tylko niektóre z rzeczy, które możecie przekazać zwierzakom. Jednak najważniejszy i bezcenny jest nasz czas. Godziny spędzone przez wolontariuszy na porządkach i zapewnianiu zwierzętom podstawowych potrzeb, to skarb, którego nie można wycenić. Wy również możecie ofiarować psiakom swój wolny czas, wybierając się z nimi na spacer. Choć sami mamy duże psy i wydawało nam się, że jesteśmy gotowi na wszystko, to radość ze wspólnego spaceru ze schroniskowym czworonogiem była nieopisana. Tak, trzeba to napisać otwarcie, po raz kolejny okazało się, że to zwierzęta dają więcej nam niż my im. Zobaczcie zdjęcia i koniecznie wybierzcie się w sobotę do Przyborówka. Psiaki można wyprowadzać od 12:00 do 14:00. Sami przekonacie się, że nie ma lepszej terapii po ciężkim tygodniu w pracy.

 

 


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+