Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

W kamienicy znaleziono ciało kobiety


W pustostanie przy ulicy Kościuszki odnaleziono ciało martwej kobiety oraz mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu. Sprawę będzie wyjaśniać prokuratura.

W czwartek około godziny 15., służby ratunkowe interweniowały w pustostanie przy ulicy Kościuszki. Policja została poinformowana, że w obiekcie może się znajdować ciało kobiety. Ze względu na zły stan budynku, na miejsce zadysponowano straż pożarną. Strażacy rozstawili podnośnik hydrauliczny, aby zajrzeć do wnętrza przez okna, znajdujące się na wyższych kondygnacjach.

Na drugim piętrze zauważono nieprzytomną kobietę oraz mężczyznę. Po wejściu do pomieszczenia ratowników, 41-letnia kobieta nie dawała oznak życia. Służby oczekują na przybycie lekarza i prokuratora.
Nieznane są przyczyny śmierci kobiety. Jak informuje nas mł.asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, na miejscu pracują funkcjonariusze policji z Wronek.

W zeszłym roku podczas nawałnicy budynek został poważnie uszkodzony. Od tego momentu obowiązywał zakaz przebywania w kamienicy przy ul. Kościuszki.


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+