Mrówka Wronki - dekoracje, artykuły dla domu i ogrodu, chemia gospodarcza, materiały budowlane, elektryczne i instalacyjne

Lilakowe-love – wyjątkowy tort na specjalne okazje


Dzień Mamy już za nami, jednak tort, który przygotowała dla Mamy Agnieszka Olech, wspaniale nadaje się na inne wyjątkowe okazje. Agnieszka nie tylko wspaniale piecze, ale również robi pyszne zdjęcia swoich wypieków. Zapraszamy Was do jej smacznego świata!

 

„Mamo, mamo coś Ci dam:

Jedno serce, które mam,

A w tym sercu róży kwiat

Mamo, mamo, żyj sto lat!”

 

Wierszyk, który z pewnością zna każdy z nas i którego zdecydowana większość recytowała, w przedszkolu, głosem pełnym nieśmiałości, spoglądając w oczy kobiecie swojego życia – Mamie. Matce.

Stał się on dla mnie inspiracją, aby stworzyć idealny prezent z okazji Dnia Matki.

Czytając pewien artykuł natknęłam się na „TOP 5 najlepszych prezentów przygotowanych przez dorosłe dzieci”. Jak możecie się domyślać, na pierwszym miejscu pojawił się bukiet kwiatów, na drugim zaś…  tort. W związku z tym, myślę, że to co Wam dziś zaprezentuję sprawdzi się w 100% jako tegoroczny prezent dla Waszych Mam, nie tylko z okazji Dnia Matki. Wymaga on wprawdzie od Was poświęcenia cennego czasu, ale.. cóż sprawdza się lepiej, aniżeli samodzielnie wykonany prezent? Nic. To przecież na widok laurek Matkom kręcą się łzy w oczach..

Przepis na ciasto (mini tort), który nazwałam „Lilakowe-Love” znajdziecie na grafice poniżej.

Mam nadzieję, że przepis choć długi,- zachęci część z Was, do kuchennych poczynań. Nie jest to tak skomplikowane jak wygląda, a radość osoby obdarowanej takim cudem jest niesamowita.

Wam, kochane Mamy, życzę pogody ducha, nieustającego uśmiechu i cierpliwości do nas  swoich dzieci lepszych lub… lepszych :)

Korzystając z okazji – moc życzeń i niegasnącego słońca przesyłam mojej wyjątkowej, jedynej i najukochańszej Mamie – Irence.

Agnieszka Olech


Komentarze

Most zamknięty był przez:

71 dni 20 godzin 42 minuty 44 sekundy

Cztery łapy - salon groomerski, sklep zoologiczny
Moja Zguba
Moja Zguba – pomóżmy sobie w szukaniu Pomóżmy sobie w szukaniu
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przerwy w dostawie
Partnerzy
Goniec Ziemi Wronieckiej
PeryferiaFutbolu.pl
Przytulisko u Wandy
Facebook
Facebook
Instagram
Google+
Google+