Przedszkole nr 2 pożegnało swoje Małgorzatki

Koniec roku przedszkolnego to też czas pożegnań. Społeczność Przedszkola nr 2 “Wronczusie”, podziękowała i pożegnała Małgorzatki, które przeszły na emeryturę.

Przedszkole nr 2 śle najlepsze życzenia dla dyrektor Małgorzaty Sidor i Małgorzaty Białek, które po ponad 40 latach pracy przeszły na emeryturę.

Zasłużonego odpoczynku, czasu dla siebie, spełnienia marzeń – zaległych i nowych. Bądźcie zdrowe i szczęśliwe, a wspomnienia z naszego przedszkola na zawsze zachowajcie w swoich sercach. – piszą Wronczusie.

My również dołączamy się do życzeń. Wiemy doskonale, że obie panie wychowały wiele małych wronczanek i wronczan. Co najważniejsze, zawsze w swoją pracę wkładały całe swoje serce. Za to, w imieniu wszystkich wychowanków, dziękujemy!

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2023-06-29