Wypłacił pieniądze z banku, potem został okradziony – poszukiwani są świadkowie

Wronczanin padł dzisiaj ofiarą złodzieja. Prawdopodobnie był obserwowany już po wyjściu z banku. Gdy udał się do wulkanizatora, złodziej wybił w aucie szybę i ukradł pieniądze.

Dziś po godzinie 15, mój tata pojechał do banku i wypłacił pieniądze (większą kwotę), po czym pojechał na zakupy do Lidla, gdy wyszedł ze sklepu miał przebitą oponę. Więc udał się do wulkanizatora na Zamościu i w tym czasie, gdy rozmawiał z wulkanizatorem KTOŚ wybił szybę w samochodzie i ukradł mu wszystkie pieniądze, które wypłacił w banku. Czyli… KTOŚ obserwował tatę od wyjścia z banku. OSOBY KTÓRE WIDZIAŁY COKOLWIEK POD BANKIEM PKO, POD LIDLEM, CZY NA ZAMOSCIU PROSZĘ ŻEBY ZGŁOSIŁY SIE NA KOMISARIAT WE WRONKACH! I uważajcie na siebie po wizycie w bankach… Różnie to mogło się skończyć…

pisze Pani Emilia

Pani Emilia prosi, aby informacja dotarła do jak największej liczby osób. Kontaktować można się z Policją pod numerami telefonu 47 77 32 330 (KP Wronki) lub 47 773 22 11 (KPP Szamotuły).

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2023-05-12