Wjechał i zniszczył remizę OSP Chojno

Dzisiejszej nocy kierowca osobówki wjechał w budynek OSP Chojno. Zniszczenia są naprawdę duże, nie wiadomo, czy obiekt będzie nadawał się do użytku.

Dziś w nocy mieszkańców Chojna obudziło silne uderzenie, a następnie syrena strażacka. Druhowie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. W budynek ich drugiego domu wbity był samochód marki Audi A6, ściany zostały bardzo mocno uszkodzone, a wnętrze garażu zdewastowane.

Sprawca ulotnił się i trwają jego poszukiwania. Patrząc na efekty tego, co zrobił, to musiał jechać bardzo szybko i mógł być pod wpływem alkoholu. Pora dnia sprawia, że może też nie być świadków tego zdarzenia.

Druhowie z OSP Chojno są załamani, nie wiedzą, czy budynek będzie nadawał się do dalszego użytkowania. Na szczęście nie został uszkodzony wóz strażacki.

Osoby, które mogą ustalić sprawcę zdarzenia proszone są o kontakt z Policją. Komisariat Policji we Wronkach tel. 47 773 23 30.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2022-06-03