Pijany kierowca porzucił wrak swojego auta i uciekł do lasu

11 czerwca w Jasionnie doszło do dachowania auta osobowego. Jak się później okazało, kierowca był pod wpływem alkoholu i dodatkowo uciekł z miejsca zdarzenia.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia policjanci zastali zgłaszających oraz samochód marki Peugeot 207, który znajdował porzucony przez kierowcę się w przydrożnym rowie. Policjanci zabezpieczyli samochód do celów procesowych. Po opatrolowaniu okolicznych terenów, funkcjonariusze wronieckiej patrolówki, na terenie leśnym znaleźli podejrzewanego o kierowanie samochodem.

Był to 58-letni mieszkaniec Wronek. W chwili zatrzymania mężczyzna miał 2,28 promila alkoholu w organizmie. Z uwagi na fakt, iż nie był zatrzymany bezpośrednio po zdarzeniu, na tą chwilę mężczyzna został przesłuchany przez kryminalnych, jednak jeszcze nie usłyszał zarzutu. Oczekujemy na wyniki badań retrospektywnych, aby potwierdzić, że znajdował się w stanie nietrzeźwości w chwili kierowania samochodem.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2022-06-26