Country w Bobulczynie – jedna z najlepszych imprez weekendu [FOTO]

Weekend 25-26 czerwca był wypełniony wydarzeniami po brzegi. Mimo tego społeczność z Bobulczyna po raz kolejny udowodniła, że ich imprezy po prostu nie można przegapić. Integracje w stylu country zgromadziły publiczność z całego powiatu.

Oczywiście to, czy Integracje w Bobulczynie były najlepszą imprezą minionego weekendu, pozostawiamy do oceny naszym Czytelnikom. My jednak z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że Bobulczyn uplasował się na podium w organizacji imprez regionalnych.

Od kilku lat zamysł Integracji jest jasny – spotkanie różnych stowarzyszeń i organizacji na wspólnej zabawie o określonej wcześniej tematyce. W tym roku Bobulczyn przeistoczył się w wioskę w stylu country. Były występy inspirowane Dzikim Zachodem, świetna muzyka i pyszne jedzenie. Sporo atrakcji dla najmłodszych, a także zlot motocyklowy i i możliwość spróbowania swoich sił w ujeżdżaniu byka.

Na szczególny podziw zasługuje wystrój, przygotowany przez organizatorów. Impreza była prawdziwą ucztą dla ducha i ciała. Gratulujemy wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji tego wydarzenia. Jesteśmy dumni, że mogliśmy objąć je naszym patronatem. Do zobaczenia za rok!

« z 58 »