Dachowanie auta, 19-latek w szpitalu

W czwartek wieczorem na drodze Obelzanki-Jasionna doszło do dachowania pojazdu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Z policyjnych ustaleń, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze mogło być przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek wieczorem między Obelzankami a Jasionną.

19-letni kierujący seatem toledo na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Mieszkaniec gminy Wronki został przetransportowany do szpitala. Miał dużo szczęścia, bo nie doznał poważnych obrażeń, opuścił pojazd o własnych siłach. Był trzeźwy.

Nie każdy ma tyle szczęścia w przypadku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku takich zdarzeń niektóre osoby doznają poważnych obrażeń lub nawet tracą życie. Dlatego apelujemy do kierujących pojazdami o zachowanie ostrożności i kierowanie się na drodze rozumem!

apelują policjanci

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2022-04-08