Stodoła HOME & CHILL – Twoje miejsce na odpoczynek

Marzyliście czasem, by rzucić wszystko i wyjechać… do Chojna? Mamy dla Was idealne miejsce w Puszczy Noteckiej – Stodoła HOME & CHILL.

To doskonałe miejsce na odpoczynek w Puszczy Noteckiej, stworzone z sercem i pasją przez Sylwię i Pawła Szwaków. Odpoczywając w Stodole, możecie korzystać ze wszystkich zalet pobliskich lasów, jezior i rzeki. To również świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, jest także przyjazne zwierzakom.

U nas odpoczniesz blisko natury. Stodoła Home & Chill to 2 całoroczne domy wypoczynkowe w Chojnie, położone w zacisznej okolicy. Miejsce jest otoczone zielenią i wysokimi drzewami. Wokół lasy, łąki i pola, jeziora oraz rzeka. Oferujemy organizację imprez plenerowych, zjazdów rodzinnych czy spotkań edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

mówi Sylwia Szwak, właścicielka Stodoły

Spacery i przejażdżki rowerowe po lesie, latem kąpiel w jeziorze, a jesienią grzybobranie – w Chojnie znajdziecie swoje miejsce na odpoczynek. Więcej szczegółów i cennik znajdziecie na stronie internetowej stodolahome.pl

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2021-09-18