#sadziMY- odbierz sadzonkę i posadź w dowolnym miejscu!

Już dzisiaj i w piątek Lasy Państwowe startują z kolejną odsłoną akcji #sadziMY!

Od dzisiaj w całej Polsce w siedzibie Nadleśnictw będzie można odebrać darmowe sadzonki drzew, które można posadzić w dowolnym miejscu! Nadleśnictwa będą do dyspozycji od godziny 10. do godziny 15. lub do wyczerpania zapasów. Przygotowano aż milion sadzonek młodych drzew.

Lasy oczyszczają nam powietrze, dostarczają tlen, wpływają korzystnie na klimat oraz na nasze samopoczucie. Są domem dla wielu gatunków zwierząt i roślin. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec – drewno, tworzący domy również dla nas.

Miejmy na uwadze, że niewielkie dziś drzewko wyrośnie na kilkudziesięciometrowy okaz. Jest to znakomity sposób, by upamiętnić ważne wydarzenie dla rodziny czy lokalnej społeczności. Jest to powód do spotkania w gronie bliskich i przyjaciół.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji!

Moja przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się całkiem niedawno, stale się uczę, rozwijam skrzydła i poszerzam horyzonty. Aktywnie uczestniczę w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach, które przynoszą mi dużo radości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie jest wartościową lekcją.

2021-09-30