Biegaj z nami – bieg charytatywny online

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt Fundacja Animaniacy organizuje pierwszy bieg charytatywny online. Przez cały czas trwania wydarzenia (1-4 października) będzie działać zrzutka, na którą będzie można wpłacać opłaty wpisowe.

Zadanie jest proste: wykup pakiet startowy, pokonaj co najmniej trzy kilometry (idąc, biegnąc, jadąc na rolkach, rowerze, hulajnodze), wyślij Fundacji zrzut ekranu z aplikacji rejestrującej przebieg trasy lub zdjęcie opaski sportowej czy zegarka. Pierwsze 50 osób, które wykupi pakiety, otrzyma medale i zestaw niespodzianek. Całkowity dochód z biegu zostanie przeznaczony na edukację dzieci i młodzieży oraz opiekę nad zwierzętami.

Chęć udziału w biegu należy zgłosić na adres mailowy: biegzanimaniakami@gmail.com

Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku TUTAJ.

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/89tkhb

Nasz portal objął akcję patronatem medialnym, do biegu włączyli się wyjątkowi partnerzy: Wroniecki Ośrodek Kultury, Nadleśnictwo Wronki, Wytwórnia Kreatywna, Spinacz i Kredka.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2021-09-30