Naczelnik OSP Kaźmierz zachorował – potrzebna krew

Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu dh Rafał Szczepański poważnie zachorował, aby mu pomóc potrzebna jest krew.

OSP Kaźmierz zwróciła się do mieszkańców oraz środowiska strażackiego z prośbą o oddanie krwi dla naczelnika jednostki – Rafała Szczepańskiego. Mieszkańcom Kaźmierza i okolic, osoby dha Rafała nie trzeba przedstawiać, od wielu lat pełni funkcję naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaźmierzu, a w pomoc ludziom jest zaangażowany od bardzo dawna.

Teraz Rafał Szczepański sam potrzebuje pomocy. Strażak poważnie zachorował i aktualnie przebywa w szpitalu. Aby mu pomóc, potrzebna jest krew, którą można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa, grupa nie ma znaczenia. W momencie oddawania krwi należy wskazać dha Rafała Szczepańskiego i Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-09-17