Zderzenie trzech aut, jedno z nich potrąciło dziewczynkę

W niedzielę na ulicy Kościuszki doszło do zderzenia trzech pojazdów. Uderzenie wyrzuciło jedno z aut na chodnik, na którym znajdowała się 5-letnia dziewczynka.

Z policyjnych ustaleń wynika, że do zdarzenia przyczyniło się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu. Mieszkanka Wronek, która kierowała samochodem marki Renault, zderzyła się z mieszkanką tej samej gminy, która kierowała samochodem marki Mercedes.

Kierująca drugim z wymienionych pojazdów, w wyniku zdarzenia, uderzyła w zaparkowany samochód marki Volkswagen, by dalej kontynuować swój bieg w kierunku chodnika.

Na nim znajdowała się 5-letnia dziewczynka, która została potrącona. Na szczęście dziecko nie doznało obrażeń, gdyż zdążyło odskoczyć, a kierująca mercedesem uderzyła w ogrodzenie posesji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami – kobiety były trzeźwe. Kierująca samochodem marki Renault za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym oraz punktami karnymi.

fot. OSP Wronki

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-08-31