Włamanie do Cukierni Izabela – rozpoznajesz tego mężczyznę?

W niedziele wieczorem w Cukierni Izabela we Wronkach doszło do włamania. Właściciele proszę o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Piszemy to ku przestrodze i ze względu na bezpieczeństwo w naszym mieście. – piszą właściciele Cukierni Izabela na swojej stronie w mediach społecznościowych. Do włamania doszło w minioną niedzielę wieczorem. Sprawca wyłamał okno z tyłu lokalu i dostał się do środka.

Mężczyzna uszkodził kasę i chciał zabrać stamtąd pieniądze, jednak ta okazała się pusta. Złodziej zaczął szukać innych cennych przedmiotów, które mógłby zabrać.

Właściciele proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Jeśli go rozpoznajecie prosimy o kontakt z Policją. Każdy powinien ponosić odpowiedzialność za swoje zachowanie. – piszą rozżaleni właściciele Cukierni.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-06-09