Wiosenne porządki we wronieckich lasach

W sobotę odbędzie się akcja “Wiosenne porządki we wronieckich lasach”, jej inicjatorem jest Sebastian Jankowski, którego drażnią śmieci wyrzucone do lasów.

Sebastian Jankowski nie może się pogodzić z tym jak wygląda nasze najbliższe, leśne sąsiedztwo. Dlatego zorganizował akcję “Wiosenne porządki we wronieckich lasach”, wraz z mieszkańcami chciałby posprzątać kawałek lasów.

Jeśli Tobie również przeszkadzają wszechobecne, porozrzucane odpady dołącz do akcji.

Jeśli i Ty lubisz wypoczywać w naszej pięknej Puszczy Noteckiej, a drażnią Ciebie sterty śmieci dookoła to dołącz do naszej akcji i razem posprzątajmy nasz kawałek Ziemi, bo to jedyny dom, który mamy!

zachęca organizator, Sebastian Jankowski

Akcja odbędzie się w sobotę 20 marca o godzinie 11. Zbiórka odbędzie się w dwóch miejscach przy Przedszkolu Bajkowy Świat i przy cmentarzu komunalnym na Zamościu. Każdy z uczestników otrzyma worki oraz rękawiczki.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2021-03-19