Samotna matka z czwórką dzieci potrzebuje pomocy

Prosimy Was o wsparcie matki z gminy Wronki, która samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Ich potrzeby nie są wygórowane, a każdy gest może ich uszczęśliwić.

Wroniecka Inicjatywa organizuje zbiórkę rzeczy pierwszej potrzeby dla rodziny z gminy Wronki. Dzięki Inicjatywie oraz darczyńcom pomożemy im.

Co będziemy zbierać?

Środki czystości, żywność, słodycze.

Ubrania
dla chłopca – rozmiar 92-98
dla chłopca – rozmiar 104-110
dla dziewczynki – rozmiar 146
dla kobiety – rozmiar L

Obuwie
dla chłopca – rozmiar 25
dla chłopca – rozmiar 27-28
dla dziewczynki – rozmiar 35
dla kobiety – rozmiar 38

Z organizatorami zbiórki można kontaktować się poprzez wiadomość na stronie Wroniecka Inicjatywa lub przez numer telefonu do Patrycji Jurkowskiej – 781167430.

Wroniecka Inicjatywa zrodziła się z inspiracji grupy wronczanek, które wpadły na pomysł, aby stworzyć nieformalną grupę, której celem jest pomaganie osobom biednym, starszym, schorowanym i innym osobom w potrzebie. – Inicjatywę stworzyło kilka osób, ale tak naprawdę tworzy ją każdy darczyńca, każdy udostępniający, bo właśnie te z pozoru drobne gesty pomogły na przykład przy zebraniu samochodu pełnego ubrań, zabawek, żywności – mówi Patrycja Jurkowska, współzałożycielka tej szlachetnej grupy. Inicjatywa Wroniecka ma za sobą już udane zbiórki, a ostatnia odbywała się przy pomocy grup z innych miast (Pomocni Szamotuły oraz Dobre Serce Kaźmierz).