Kolejna zmiana w terminach zamknięcia ulic pod wiaduktami

Doszło do kolejnej zmiany w terminach zamknięcia ulic Sierakowskiej i Powstańców Wielkopolskich pod wiaduktami. Dobra wiadomość jest taka, że nie będą one zamknięte w tym samym czasie.

Wokół prac przy obu wiaduktach i zamknięcia ulic pod nimi panuje spore zamieszanie. Pierwsza informacja była niezrozumiała i kazała sądzić, że zamknięcie nastąpi od grudnia do kwietnia. Następna korygowała ten błąd i informowała o trzech dniach w którym obie drogi będą zamknięte jednocześnie.

Dzisiejsza uściśla, że na szczęście zamknięcia ulic w ogóle nie będą na siebie nachodzić. Jutro ma dojść do zamknięcia ulicy Powstańców Wielkopolskich na trzy dni, a 21 grudnia do 8 stycznia ulicy Sierakowskiej.

Szczegółowe terminy zamknięcia ulic przedstawiają się następująco:
– ul. Powstańców Wielkopolskich – od 15 do 18 grudnia 2020 r.,
– ul. Sierakowska – od 21 grudnia 2020 r. do 8 stycznia 2021 r.

Ponowne całkowite zamknięcie ulicy Sierakowskiej na czas układania belek planowane jest na początek marca – prace potrwają wtedy około dwóch dni roboczych. Pozostałe roboty nie powinny wymagać zamknięcia ruchu na ul. Sierakowskiej – zastosowane będzie połówkowe zamknięcie jezdni.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-12-14