Błękitni o dwa kroki od finału

Jutro w Popowie Błękitni Wronki podejmować będą Płomień Przyprostynia. Stawką spotkania będzie możliwość gry w półfinale Okręgowego Pucharu Polski strefy poznańskiej.

Wronczanie po pewnym wyeliminowaniu Lechii Kostrzyn i po serii ligowych zwycięstw na własnym obiekcie podejmować będą Płomień Przyprostynia.

Zespół z powiatu nomotomyskiego gra na tym samym poziomie rozgrywkowym co Błękitni, jednak w innej grupie. Jeśli zestawić dotychczasowy dorobek ligowy obu drużyn to wronczanie wydają się faworytem wtorkowego spotkania.

Płomień w 1/8 finału pokonał Spartę Oborniki, z którą Błękitni mierzyli się w miniony weekend, również zwyciężając. Zapowiada się ciekawy mecz.

Mecz ćwierćfinałowy Okręgowego Pucharu Polski odbędzie się we wtorek 6 października o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy do Popowa.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-10-05