WOK w akcji #wemakeevents

Już jutro, 30 września o godzinie 20.00 Wroniecki Ośrodek Kultury zostanie podświetlony na czerwono. WOK dołącza do akcji WeMakeEvents – Stand as One.

Jesteśmy częścią akcji solidarnościowej dla całej branży związanej z organizacją i pracą przy wydarzeniach kulturalnych, w sektorze spotkań i wydarzeń biznesowych oraz wielu innych wydarzeń, które nie mogą się odbywać w wyniku sytuacji wywołanej przez COVID-19, odbędzie się ona 30 września 2020 roku jako RED ALERT.

informuje WOK

30 września na całym świecie o godz. 20.00 czasu lokalnego ludzie z branży technologii wydarzeń solidaryzują się pod hasłem #StandasOne.

Koncepcja akcji zakłada artystyczne podświetlenie na czerwono budynków charakterystycznych dla danego miasta, gdzie często organizowano wiele wydarzeń. W akcji weźmie udział także WOK.

Na ten moment do akcji zgłosiły się kraje takie jak: USA, Australia, Bangladesz, Brazylia, Kanada, Hong Kong, Nowa Zelandia, Belgia, Niemcy, Afryka Południowa, Słowenia, Chile, Polska i wiele innych.

Amerykańska NASA również wyraziła chęć pomocy i przy sprzyjających warunkach pogodowych wykona zdjęcia oświetlonych obiektów na świecie, które zostaną wskazane przez organizatorów.

Więcej o akcji możecie przeczytać TUTAJ.

Partnerem akcji, która zadba o odpowiednie efekty wizualne jest firma LEVEL Technika Estradowa.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-09-29