Jak w filmie akcji – policyjny pościg za BMW, uszkodzone radiowozy

Policjanci z powiatów szamotulskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego prowadzili pościg za kierowcą BMW na zagranicznych tablicach rejestracyjnych.

Otrzymaliśmy od Was wiele sygnałów, dotyczących wydarzeń z północnej części gminy Wronki. Według relacji świadków policjanci ścigali samochód marki BMW.

Pościg zauważono w Jasionnie, Obelzankach, a także na drodze w kierunku Piotrowa. “Wiele radiowozów goni kogoś na niemieckich tablicach rejestracyjnych, srebrne BMW. Uciekł na Smolarach i z powrotem na Wronki. Normalnie film akcji.” – informuje nasz Czytelnik.

Pościg zakończył się na drodze między Piotrowem a Klempiczem. Funkcjonariuszom udało się złapać kierowcę. Policyjna obława zmusiła zatrzymanego do ucieczki poza drogę.

Jak relacjonuje kolejny z naszych Czytelników kilka policyjnych radiowozów zostało uszkodzonych, a jeden z funkcjonariuszy został ranny.

O dalszych postępach pościgu i zatrzymania kierowcy będziemy informować.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-09-04