Akcja konkursowa dla miłośników zwierząt!

Lato trwa w najlepsze. To świetny czas, aby aktywnie i radośnie spędzać go także w towarzystwie swoich małych przyjaciół. Wroniecki Ośrodek Kultury postanowił w związku z tym zorganizować akcję konkursową połączoną ze zbiórką karmy dla tych czworonogów, które nie miały tyle szczęścia, co te domowe, szczęśliwe i wypieszczone. 

Zamierzają wesprzeć podopiecznych Fundacji Animaniacy oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział we Wronkach.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Wykonaj pracę plastyczną, zrób zdjęcie, lub nagraj filmik na których pokażesz, jak spędzasz wakacyjny czas ze swoim pupilem. Pokaż, jak wspólnie się bawicie i dlaczego Twój zwierzak jest właśnie wyjątkowy. To może być rysunek, malunek, wyklejanka, wycinanka, selfie, seria zdjęć, filmik – wybór pozostawiamy Twojej kreatywności!
  • Swoją pracę opisaną imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym (w przypadku osoby niepełnoletniej do rodzica/opiekuna) dostarcz do Domu Kultury:
    • pracę plastyczną w oryginalnej wersji
    • zdjęcie, lub filmik zgraj na płytkę CD, lub wyślij na adres e-mail [email protected]
  • Z materiałem na konkurs koniecznie dostarcz do WOK-u karmę dla zwierząt (wystarczy nawet mała saszetka podkradziona Twojemu zwierzakowi, który przecież pyszności ma pod dostatkiem). Pamiętaj, że w innym przypadku zgłoszenie konkursowe będzie nieważne!

Konkurs oraz zbiórka trwają do końca września. Przewidziane są trzy nagrody główne w postaci ciekawych gadżetów oraz zabawek dla Waszych pupili. Nagrody główne przyznane zostaną po jednej w każdej z kategorii:

  • Praca plastyczna
  • Zdjęcie
  • Filmik

Wroniecki Ośrodek Kultury z niecierpliwością czeka na Wasze prace, zdjęcia i nagrania i są ogromnie ciekawi Waszej kreatywności! Informujemy także, że każda praca plastyczna i każde zdjęcie po zakończeniu konkursu zostanie umieszczone na wystawie przygotowanej na ścianie Wronieckiego Ośrodka Kultury (od strony Skweru Cyryla Sroczyńskiego), a z otrzymanych filmików zmontujemy jeden materiał. Uwaga: jeśli nie zamierzacie brać udziału w konkursie, a chcielibyście wesprzeć zbiórkę, możecie dostarczyć karmę do Biblioteki Publicznej we Wronkach.

W przypadku jakichkolwiek pytań piszcie śmiało na adres [email protected]!

Nasz portal z przyjemnością objął akcję patronatem medialnym i przygotowaliśmy nagrodę specjalną dla pracy, która najbardziej spodoba się naszym redaktorom. Zachęcamy do udziału!

REGULAMIN I SZCZEGÓŁY ZNAJDZIECIE TUTAJ.