Pechowa niedziela na wronieckich drogach

Dzisiaj na drogach w gminie Wronki doszło łącznie do trzech wypadków z udziałem prowadzących jednoślady.

To była pechowa niedziela na wronieckich drogach. Na drodze Chojno – Sieraków kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem. Mieszkaniec gminy Szamotuły wypadł z drogi i stoczył się po zboczu.

Po udzieleniu pomocy przez ratowników medycznych został przewieziony do szpitala w Szamotułach.

W Starym Mieście na skrzyżowaniu drogi w kierunku Biezdrowa doszło do zderzenia osobówki oraz motocykla. Przybyłe na miejsce służby udzieliły pomocy poszkodowanemu kierowcy jednośladu. Na miejscu zapadła decyzja o transporcie Ukraińca do szpitala.

Droga w tym miejscu zablokowana była przez ponad dwie godziny. Przy obu zdarzeniach na miejscu działały służby: policja, ZRM oraz straż pożarna.

O sporym nieszczęściu może mówić także rowerzysta. Jadąc leśną drogą za ulicą Rzecińską niefortunnie upadł, uderzając głową o kamień. Ratownicy udzielili mu pomocy, a następnie przewieźli do szpitala.

Stan zdrowia poszkodowanych jest stabilny, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2020-05-31