Zostań wolontariuszem WOŚP-u

Jeszcze tylko do jutra możecie się zgłosić, aby zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do 6 grudnia potrwa rejestracja chętnych osób, które chcą kwestować podczas kolejnego finału WOŚP-u. Wroniecki sztab czeka na kwestionariusze wraz ze zdjęciem w sekretariacie WOK-u. Istnieje również możliwość rejestracji drogą mailową, wystarczy wysłać formularz na adres: [email protected]


Ankietę znajdziecie pod tym linkiem.

Wypełnioną ankietę, z dołączonym zdjęciem w formie elektronicznej (wyłącznie w formacie .jpg z odkrytą, wyraźną twarzą na pierwszym planie, nie mniejsze niż 800×600 pixeli) należy dostarczyć do sztabu WOŚP we Wronieckim Ośrodku Kultury (sekretariat).

Na podstawie złożonej w siedzibie sztabu ankiety, Twoje zgłoszenie zostanie wygenerowane w elektronicznym systemie obsługi Sztabu. Po jego zatwierdzeniu, wydrukujemy, a następnie damy Tobie do ponownego podpisania (oświadczenia osób niepełnoletnich muszą być podpisane przez opiekuna prawnego).
Podpisane oświadczenie wyślemy tradycyjną pocztą do WOŚP-u 13 grudnia.

Na tej podstawie wydany zostanie Twój identyfikator, który otrzymasz na odprawie w dniu Finału 12 stycznia 2020.

informuje wroniecki sztab WOŚP

Szefem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest w tym roku Bartosz Hodrych. Strażak Ochotniczej Straży Pożarnej we Wronkach, a także dotychczasowy zarządzający wroniecką grupą wolontariuszy Szlachetnej Paczki.

Korzystając z okazji redakcja portalu Moje Wronki składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim wolontariuszom z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Trzymajcie się i życzymy samych sukcesów.