Animaniacy podbili serca wronczan [FOTO]

Wronczanie tłumnie przybyli w niedzielny, październikowy dzień, aby wspomóc fundację, której najważniejszym celem jest pomagać naszym czworonożnym przyjaciołom.

W niedzielę na Skwerze Cyryla Sroczyńskiego spotkali się miłośnicy zwierząt. Celem było zebranie funduszy na pomoc tym, którzy sami nie mogą się obronić – porzuconych i bezdomnych czworonogów.


Fundacja na Rzecz Zwierząt Animaniacy została powołana, aby pomagać bezdomnym, skrzywdzonym przez ludzi zwierzętom oraz działać na rzecz wspierania wszelkich ruchów, w zakresie upowszechniania idei pomocy dla zwierząt. Ratujemy i leczymy zwierzęta, wspieramy schroniska i organizacje, edukujemy i kształtujemy właściwe postawy u dzieci i dorosłych. Pracujemy z osobami niepełnosprawnymi.

piszą Animaniacy

Dzięki organizatorom i wielu, wielu osobom oraz instytucjom dobrej woli ten cel osiągnięto. Przyjemnym widokiem było ujrzeć wronczan z ich czworonożnymi przyjaciółmi w jednym miejscu, w jednym celu. O szczegółach przeprowadzonej zbiórki poinformujemy niebawem.

Zabawa zabawą, ale nawet podczas wspólnego pikniku Animaniacy byli wyczuleni na los zwierząt. Można było skorzystać z porad behawiorysty i weterynarza. Co więcej, w czasie trwania imprezy jedna z uczestniczek znalazła błąkającego się psiaka. Dzięki dobrze zorganizowanej akcji, pupil wrócił po niedługim czasie do właścicieli.