Lech zagra z Widzewem

Dziś we Wronkach odbędzie niezwykle ciekawy mecz. Rezerwy Kolejorza podejmować Widzew Łódź.

Kibiców piłkarskich nie trzeba specjalnie przekonywać, że łódzki klub mimo gry na trzecim szczeblu piłkarskim to nadal silna marka. Jak jeszcze weźmiemy pod uwagę niechęć jaką darzą się kibice obu klubów można spodziewać się dobrego widowiska.


Do Wronek na pewno przyjedzie sporo grono fanów, zarówno Lecha, jak i Widzewa. Na pewno padnie rekord frekwencji na meczach rezerw Kolejorza w tym sezonie. Co będzie się wiązało z utrudnieniami w ruchu drogowym. Pobliskie parkingi na pewno będą oblężone. W obsługę spotkania zaangażowane będą zwiększone siły policyjne.

Osoby, które nie będą miały możliwości pójścia na stadion mogą obejrzeć mecz na kanale Lech TV w serwisie YouTube.

Początek meczu dzisiaj o godzinie 17:00.

Bilet normalny na mecz Lech II – Widzew kosztuje 10 zł. Wejściówkę na sektory A, B, C, D lub E znajdujące się od ulicy Rzecińskiej można kupić w klubowym systemie biletowym, przez aplikację LechBilety lub godzinę przed rozpoczęciem spotkania w kasie biletowej, która jest usytuowana nieopodal wejść na wyżej wspomniane sektory. Dzieci poniżej 13 lat na stadion we Wronkach wejdą za darmo, jednak muszą mieć przy sobie bilet, by okazać go przy bramce.