Bój miasta z powiatem

Dziś w Szamotułach odbędzie się kolejna odsłona boju miasta z powiatem. Szamotulska Sparta podejmować będzie Błękitnych Wronki.

Po porażce z Orkanem Objezierze w miniony weekend, wroniecki zespół spadł na na trzecią pozycję 4. grupy wielkopolskiej klasy okręgowej. Na pierwsze miejsce natomiast wywindowała się Sparta Szamotuły.

Błękitni na pewno będą chcieli powrócić na fotel lidera, a najlepiej dokonać tego grając ze swoim bezpośrednim rywalem do awansu. Dodatkowego smaczku towarzyszącemu temu spotkaniu dodaje fakt, że oba zespoły niedawno mierzyły się w Totolotek Pucharze Polski. Wtedy górą byli szamotulanie. Podopieczni Marka Bajora na pewno będą chcieli wziąć rewanż za tamtą porażkę.

Spotkanie odbędzie w sobotę o godzinie 16 na stadionie przy ulicy Sportowej 6 w Szamotułach. Bilet na to spotkanie kosztuje 5 złotych.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-09-21