Błękitni liderem!

Błękitni Wronki pozostają jedyną niepokonaną drużyną w IV wielkopolskiej grupie Klasy Okręgowej.

W poprzednim spotkaniu podopieczni Marka Bajora zremisowali z Dyskobolią w Grodzisku Wielkopolskim 1-1. Bramkę na wagę punktu strzelił Bartłomiej Biedziak. Natomiast rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Bździel.

Remis w wyjazdowym spotkaniu pozwolił Błękitnym zachować pozycję lidera z punktem przewagi nad drugą w tabeli Spartą. Bezpośrednie spotkanie tych dwóch zespołów odbędzie się już w następnej kolejce. Bój “miasta z powiatem” da odpowiedź na pytanie, który z pretendentów do awansu będzie w tym sezonie mocniejszy.

Zanim jednak dojdzie do meczu w Szamotułach, wronczanie podejmą zespół Orkanu Objezierze. Goście sobotniego meczu zajmują wysoką 4. pozycję. W minionej kolejce, drużyna z Objezierza uległa Orkanowi Konarzewo 2-4. Przypomnijmy, że z tym zespołem Błękitni mierzyli się w ostatnim meczu na własnym obiekcie i wygrali 3-1.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-09-13