Wybierz się na regaty i pomóż zwierzakom

W sobotę 17 sierpnia będzie okazja do spędzenia popołudnia z rodziną na plaży w Wartosławiu. Odbędą się tam regaty kajakowe.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć pyszne jedzenie: pojawi się stoisko Serymery, a także Ada przy garach. Będzie można spróbować grochówki i kiełbasy z grilla. Najważniejszym punktem będą oczywiście regaty kajakowe z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie warsztatów i atrakcji dla najmłodszych.

My zachęcamy do pomocy zwierzakom, na regatach będzie obecna Fundacja Animaniacy. Możecie przynieść karmę i przekazać na rzecz Fundacji. Będziecie mogli także zakupić akcesoria i zabawki dla Waszych zwierząt. Poznacie również trzy kociaki – podopiecznych Fundacji, które będą gotowe do adopcji. Kto wie, może z regat wrócicie z nowym przyjacielem do domu?

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2019-08-12