Zakład Karny świętuje

Już w najbliższy piątek na wronieckim Rynku dojdzie do wyjątkowej uroczystości. Największemu Zakładowi Karnemu w Polsce nadany zostanie sztandar.

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu oraz Dyrektor Zakładu Karnego we Wronkach mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Wronek na uroczystości nadania sztandaru Zakładowi Karnemu we Wronkach oraz jubileuszu 125-lecia otwarcia kompleksu więziennego we Wronkach, które odbędą się 17 maja 2019 r. o godz. 11.00 na Rynku we Wronkach.

Program uroczystości:

10.00 – Msza Święta w Kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej we Wronkach /ul. Sierakowska 5/
11.00 – Ceremonia nadania sztandaru Zakładowi Karnemu we Wronkach oraz akademia jubileuszowa połączona z wręczeniem odznaczeń i wyróżnień służbowych – /Rynek Główny we Wronkach/
12.30 – Uroczysty przemarsz przed Zakład Karny we Wronkach i złożenie wiązanek przed tablicami pamięci – /ul. Partyzantów 1/

Czasowa zmiana organizacji ruchu

Zakład Karny we Wronkach informuje, iż w związku z uroczystościami nadania jednostce sztandaru oraz jubileuszem 125-lecia otwarcia kompleksu więziennego we Wronkach, w dniu 17 maja 2019 r. w godz. od 11.00 do 12.30 na Rynku we Wronkach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu. Czasowe utrudnienia wystąpią również na trasie przemarszu uczestników uroczystości z Rynku do Zakładu Karnego.

Powyższe utrudnienia mogą pojawić się również w dniu 16 maja 2019 roku w godz. 15.00 do 19.00 w związku z planowaną próbą generalną do ww. uroczystości.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

via ZK Wronki