Permane – biżuteria z sercem

Poznajcie Jagodę Jaśkowiak, która pochodzi z niedalekiego Krucza i tworzy przepiękną, personalizowaną biżuterię. Właścicielka Permane podkreśla, że lubi słuchać ludzi i ich potrzeb.

Myśląc o prezencie dla najbliższych, coraz częściej wybieramy coś oryginalnego i spersonalizowanego. Doskonałym upominkiem może być biżuteria polskiej marki Permane. Jagoda Jaśkowiak – właścicielka marki przywiązuje ogromną wagę do potrzeb klientów, a także do wysokiej jakości materiałów, których używa do tworzenia biżuterii.

Biżuteria którą oferuję jest w 100% spersonalizowana. Lubię słuchać ludzi i ich potrzeb. Staram się, by projekt był dokładnie taki, jaki powstał w wyobraźni Klientki. Kształt, kolor, rozmiar, materiał z którego ma być wykonana, osobisty grawerunek – to wszystko sprawia, że biżuteria jest dokładnie taka, o jakiej marzymy. W ofercie znaleźć można biżuterię w całości ze srebra pr.925 (także złoconego) lub stali chirurgicznej, kamieni naturalnych (szlachetnych i półszlachetnych), oraz sznurków w formie splotów makramowych, a także minimalistycznych bransoletek i naszyjników z supłami przesuwnymi. Kupuję srebro od sprawdzonych polskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość wyrobów. Od niedawna wykonuję także breloki ze stali chirurgicznej. Trzeba podkreślić, że używam blachy o grubości 0,8mm i 1mm, czyli dwa razy grubszej niż większość producentów (0,4mm).

– mówi Jagoda Jaśkowiak

Koniecznie zajrzyjcie na stronę marki Permane TUTAJ i zobaczcie, co tworzy Jagoda.

W najbliższych na naszym portalu ogłosimy konkurs, w którym będzie można wygrać jedną z bransoletek firmy Permane.

Bransoletka dla mamy trojga dzieci, z indywidualnym, dwustronnym grawerunkiem.