Wronki goszczą Reprezentację Francji

W Poznaniu odbywają się towarzyskie turnieje sportów rozgrywanych na piasku. W piątek rozpoczną się zmagania beach soccera. Zaproszone drużyny przygotowują się do rozgrywek we Wronkach.

W ramach Lotto Plaży Wolności w Poznaniu odbędą się trzy mecze piłki nożnej plażowej reprezentacji: Polski, Czech oraz Francji do lat 21. Trójkolorowi oraz nasi południowi sąsiedzi do zmagań przygotowują się we Wronkach. Nasze miasto dysponuje pełnowymiarowym boiskiem do beach soccera. Jest to jedyny tego typu połączenie obiektów w tej części Wielkopolski. Dodatkowo Wronki, dzięki hotelowi Olympic, dysponują bazą noclegową dla zawodników oraz sztabu.


Francuzi przybyli do naszego miasta w czwartek po południu i odbyli już swój pierwszy trening. W rozmowie z portalem Moje Wronki, selekcjoner Trójkolorowych Arnaud Proust chwalił dobrze przygotowane boisko oraz piasek, po którym biegali zawodnicy.

Francuscy piłkarze kolejne treningi odbędą w piątek, pierwszy o godzinie 10., a drugi o 17. Dla mieszkańców Wronek może to być okazja do zobaczenia na własne oczy poczynań piłkarzy plażowych.

W piątek do Wronek przyjadą również Czesi. Zapraszamy!

Mecze towarzyskie zostaną rozegrane w Poznaniu.

Program Lotto Plaży Wolności – Poznań

piątek
godz. 19 Polska – Czechy do lat 21

sobota
godz. 19 Francja – Czechy do lat 21

niedziela
godz. 12 Polska – Francja do lat 21
godz. 14 Superpuchar Polski