Porwanie w Białymstoku – trwa obława w całej Polsce

25-letnia Natalia i jej 3-letnia córka Amelia zostały porwane sprzed bloku przy ul. Dziesięciny w Białymstoku. Porywacze mają poruszać się w kierunku zachodnim. Trwa obława na sprawców.

W czwartek rano dwóch zamaskowanych sprawców siłą wciągnęło kobietę i dziecko do ciemnego citroena. Pojazd został niebawem odnaleziony w Białymstoku, niestety był pusty. Porywacze najprawdopodobniej zmienili auto.

Z policyjnych informacji wynika, że napastnicy wyjechali z Białegostoku w kierunku zachodnim. Trwa obława na sprawców. W całej Polsce do akcji zaangażowano znaczne siły policyjne.

Najprawdopodobniej sprawcy poruszają się autem zarejestrowanym w wojewódzkie podlaskim, dla tego należy rozglądać się za pojazdami o początkowej literze „B” na tablicach rejestracyjnych.

Możliwe, że porywacze będą chcieli pokonać granicę z Niemcami. Porwanie zlecił najprawdopodobniej mąż kobiety, który jest obywatelem naszych zachodnich sąsiadów.

Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje o miejscu położenia porywaczy, prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem policji, pod numerem 112. Jak również pod numerem 995, który jest numerem alarmowym w przypadku zaginięć dzieci.