Zagłosuj na utalentowaną wronczankę

11-letnia Magda z Wronek bierze udział w konkursie Talentów Enei. Pomóżmy jej zwyciężyć.

Magdalena ma 11 lat, jest odpowiedzialną i życzliwą dziewczynką. To wzorowa uczennica zaangażowana w życie klasy, gra na pianinie i śpiewa w chórze kościelnym. Jednak największą pasją Magdy jest taniec towarzyski. Od 5 roku życia trenuje w Szkole Tańca i Ruchu Lorenzo we Wronkach. Uczestniczy w wielu szkoleniach z mistrzami tańców standardowych i latynoamerykańskich. Jest ambitna i wytrwała. Wielogodzinne treningi i duże zaangażowanie znajdują odzwierciedlenie w wynikach osiąganych na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Dużo zawdzięcza swojemu partnerowi Ksaweremu. Wielokrotnie stawali na podium m. in. w Kórniku (I miejsce), Prusicach (II miejsce), Sławie (I miejsce), Suchym Lesie (II miejsce), Deszcznie (II miejsce), Nowej Soli (I miejsce) i Rakoniewicach (III miejsce). Magdalena zdobyła klasę taneczną D w stylu standardowym i latynoamerykańskim, jest Mistrzynią Okręgu Wielkopolskiego oraz należy do kadry Okręgu Wielkopolskiego.

Oddając głos na Magdalenę, pomożemy jej w uzyskaniu sportowego stypendium, z którego sfinansuje obóz taneczny, lekcje indywidualne oraz zakupi buty do tańca dla siebie i partnera. Pomóżmy Magdzie spełnić jej marzenia.

Głosowanie trwa do 16 stycznia – jest bezpłatne. Aby to uczynić należy wejść – TUTAJ. Głosować można codziennie poprzez kliknięcie „zagłosuj” oraz podanie e-mail. Na podany adres zostanie wysłany link aktywujący oddany głos. Głos uznany jest za oddany po kliknięciu w link otrzymany w e-mailu.