Rozkład jazdy wygasł – busy nie wyjechały w trasę

31 grudnia był ostatnim dniem obowiązywania rozkładu jazdy dla komunikacji miejskiej. W nowym roku busy na trasach już nie pojawiły się.

Przy przystankach pozostały tablice informacyjne oraz godziny kursowania, jednak brak informacji na temat zakończenia działalności. W pierwszym noworocznym dniu roboczym osoby chcące skorzystać z komunikacji zostały niemiło zaskoczone. Na kanałach informacyjnych Urzędu czy burmistrza nie pojawiła się żadna notatka mówiąca o zakończeniu działalności komunikacji miejskiej.Ratusz dał do zrozumienia, że przez niskie zainteresowanie może dojść do zamknięcia tras. Aby zmienić tę tendencję doszło do zmian w rozkładzie jazdy. Jak widać na próżno.

Taka informacja to zawód dla osób chcących, aby komunikacja dalej funkcjonowała. W sondzie na naszym portalu 349 osób odpowiedziało na pytanie Czy komunikacja miejska powinna nadal funkcjonować? Zdecydowana większość z Was uważa, że komunikacja powinna dalej działać. Być może ten głos nie zostanie wzięty pod uwagę przez władze Wronek.

Wygaśnięcie rozkładu jazdy i brak komunikacji miejskiej od nowego roku nie powoduje, że nie zostanie ona przywrócona w przyszłości.