Rękodzieło w najlepszym wydaniu

Ozdoby, lokalne produkty i wspólne warsztaty plastyczne to najmocniejsze punkty Jarmarku Świątecznego, który odbył się w niedzielę we Wronieckim Ośrodku Kultury.

Zachwycała przede wszystkim różnorodność wykonanych ozdób – kartki, drewniane choinki i renifery, świąteczne poduszki, misterne zdobienia, szydełkowe cuda.

Autorzy rękodzieła opowiadali z ogromną pasją o swoich pomysłach i prezentowanych ozdobach. Okazuje się, że dla niektórych to o wiele więcej niż hobby. – W tym roku zakochałam się w ręcznie robionych kwiatach, cały czas staram się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Mam nadzieję, że w pierwszym półroczu 2019 uda mi się otworzyć sklep dla wszystkich, którzy podzielają moją pasję, a także dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z rękodziełem – mówiła Katarzyna Spychała, prowadząca stronę „Pigwusiowo„.

Tłumy wronczan, które pojawiły się na Jarmarku, to dowód na to, że takie wydarzenia są bardzo potrzebne i mieszkańcy bardzo chętnie w nich uczestniczą. Wszystkim wystawcom gratulujemy pięknych dzieł i życzymy wiele radości z dalszego tworzenia.