Coraz więcej wiemy o parku handlowym

Na przełomie 2018/2019 zostanie otwarty park handlowy przy ulicy Mickiewicza. Obiekt będzie miał powierzchnię niecałych 5000m2 i zawierać będzie 200 miejsc parkingowych.

Deweloperem jest firma JP Development, która specjalizuje się w tego typu inwestycjach. Firma prowadzi komercjalizacje wielu obiektów handlowo-usługowych m.in. w Słupcy, Zgorzelcu, Iławie i Warszawie – jako usługa dla inwestorów zewnętrznych.
Przedsiębiorstwo jest także właścicielem sieci parków i centrów handlowych. Jednym z nich będzie Karuzela Wronki. Podobny obiekt powstał w Lublińcu. Swoje lokale handlowe mają tam takie marki jak CCC, Jysk, KiK czy Martes. Obiekt ma podobną powierzchnię do tego, który powstanie we Wronkach o powierzchni 4700 m2 i 200 miejscach parkingowych.

Park znajdować się będzie między Amiką i Samsungiem, na terenie obecnych GS-ów, w sąsiedztwie marketu spożywczego Biedronka.

JB Development – to firma świadcząca od ponad 20 lat usługi doradcze oraz budowlane dla inwestorów i najemców na rynku nieruchomości handlowych w Polsce. Firma posiada bogate doświadczenie we wprowadzaniu sieciowych marek handlowych na rynek polski jak New Yorker, s.Oliver, KiK, Biju Brigitte i innych. JB Development to również deweloper, współwłaściciel centrów handlowych Karuzela.

graf. JP Deveplopment

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2018-04-25