OFF GRANIE na koniec karnawału

Już 10 lutego organizatorzy mają przyjemność zaprosić na kolejną edycję OFF Grania z okazji zakończenia karnawału. Artystą wieczoru będzie dobrze znany wśród fanów muzyki house – Kubala.

OFF Granie to wroniecki event, który budzi coraz większe zainteresowanie i przyciąga wielu entuzjastów elektronicznej muzyki. Organizowany jest cyklicznie od 2016 roku na terenie Karczmy Brackiej. Wystąpili na nim tacy artyści jak: Tony Handle czy Agawu. W skład OFF Grania wchodzą: Nuyorica, Bibek oraz Kacper Kapłon.

Łukasz Kubala aka KUBALA to młody i dobrze zapowiadający się dj i producent muzyczny. Z wykształcenia akustyk, (UAM Poznań). Autor audycji „Increase selection”, która gościła na falach nieistniejącego już radia Planeta Poznań. Od wielu lat fascynuje się muzyką elektroniczną i jej produkcją, muzyka to jego życiowy sens, dlatego stara się, aby praca była powiązana z pasją. Do tej pory doskonale mu się to udaje, ma na swoim koncie wiele przeprowadzonych kursów dj-skich dla Pioneer dj-school, jest często zapraszany na różnego rodzaju seminaria związane z produkcją muzyki, a do tego wszystkiego zawodowo również zajmuje się produkcją muzyki do mediów.
Od początku roku 2014 rozpoczął bardzo aktywną współpracę z Bartes’em, który jest dobrze kojarzoną i rozpoznawalną twarzą na polskim rynku klubowym.

Dodatkowe informacje:
Kubala
Nuyorica [OFF GRANIE]
Bibek [OFF GRANIE]
Kacper Kapłon [OFF GRANIE]

Data: 10.02.2018
Miejsce: Karczma Bracka
Start: 21:00
Wstęp: 10 PLN
Bilety w formie opasek wstępu będą wydawane w dniu imprezy od godziny 18.00 (Godzina otwarcia Karczmy). Impreza o charakterze zamkniętym.