Co słychać u Magdy Janickiej?

Występ Magdy Janickiej w programie The Voice of Poland przysporzył jej wielu sympatyków. Wronczanka zyskała na popularności i już angażuje się w swój autorski projekt.

Występ w VoP otworzył Magdzie Janickiej bramy do spełnienia swoich marzeń o karierze solowej. Coraz częściej można ją usłyszeć na żywo – niedawno koncertowała wraz z Adamem Stachowiakiem w Szamotułach. Rozwija się także zespół Trzy Tony Gruzu, których autorskie utwory Pan P. i Modlitwa już teraz można usłyszeć w serwisie YouTube. Jednak zapowiada, że aktualnie pracuje nad własnym projektem.
Oprócz zespołu Trzy Tony Gruzu, który jest dla mnie bardzo ważny – kocham moich przyjaciół i naszą energię – to chciałam zawsze robić swoje w pełni autorskie rzeczy. I teraz po programie udało się to zrobić. Mam wspaniałych muzyków wokół siebie, ja mam dużo energii i mnóstwo inspiracji do tworzenia i pisania. Niczego nam nie brakuje. Jesteśmy po pierwszej próbie i czuję, że może być „grubo” jak tylko minie trochę czasu, żeby się ze sobą zgrać i lepiej poznać.mówi Magda Janicka dla portalu Moje Wronki

Mimo ciągłych prób i pracy nad solowym projektem Magda nie zapomina o Wronkach. Zapytaliśmy ją, kiedy możemy spodziewać się usłyszenia jej głosu we Wronkach.

Tego nie wiem, mam nadzieję i liczę na to, że wspólnymi siłami razem z Burmistrzem Miasta i Gminy Wronki oraz Dyrekcją Ośrodka Kultury uda się zorganizować koncert w niedalekiej przyszłości. Na razie bardzo dużo gram i śpiewam na imprezach zamkniętych – niestety. Ale chciałabym zorganizować koncert dla wronczan.odpowiada artystka

fot. Adam Stachowiak Facebook