Brzoskwiniowe popołudnie na Górce [FOTO]

To miał być festyn inny niż wszystkie i tak było. Mnóstwo owocowych smakołyków i wspaniałe animacje dla dzieci przyciągnęły na ul. Brzoskwiniową nie tylko mieszkańców Osiedla Na Górce.

Przy wejściu na ulicę Brzoskwiniową gości witały uśmiechnięte dziewczyny z koszykami pełnymi soczystych owoców. Po takim powitaniu każdy z ogromnym zainteresowaniem udawał się dalej i poznawał kolejne atrakcje przygotowane przez Zarząd Osiedla Na Górce w ramach „Brzoskwiniowego Zakończenia Wakacji”.

Oczywiście głównym bohaterem były brzoskwinie oraz zdrowe desery z owocami w roli głównej. Czas dla najmłodszych doskonale przygotowała grupa „Uciechowo” z Kalisza, niezliczone atrakcje wywoływały u wszystkich ogromną radość, nawet dorośli dali się wciągnąć do zabawy z bańkami mydlanymi i przeciąganiem liny.
Zainteresowaniem cieszyły się stoiska: państwa Dymków, na którym można było się dowiedzieć więcej o życiu pszczół i zakupić wroniecki miód, Strażackiego Klubu Krwiodawców OSP Przecław, z pysznymi przetworami i syropami. Można było również zakupić biżuterię i inne rękodzieło. Hitem okazał się Dziecięcy Pchli Targ, na którym najmłodsi mogli nauczyć się przedsiębiorczości i marketingu.

Pomysł Zarządu Osiedla Na Górce okazał się strzałem w dziesiątkę i doskonałym sposobem na rodzinne spędzenie niedzielnego popołudnia.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Brzoskwiniowe popołudnie na Górce