Znamy kolejnych wykonawców na Dniach Wronek

Poznaliśmy już większość artystów, którzy wystąpią na tegorocznych Dniach Wronek. Dyrektor Wronieckiego Ośrodka Kultury Michał Poniewski do tej pory podpisał umowy z trzema zespołami.
Zespoły Adonis i Masters – 30 kwietnia, Goose Bumps oraz VIDEO – 1 maja i Mesajah a także Backstage Acoustic – 2 maja wystąpią na Dniach Wronek. Michał Poniewski poinformował o podpisaniu umów na występ podczas święta miasta. Jednocześnie poszukiwany jest artysta, który wystąpi trzeciego dnia maja.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Co czeka nas w tegoroczne Dni Wronek?

Z innych atrakcji: wczoraj został ogłoszony konkurs ofert na wesołe miasteczko, dzisiaj zostanie ogłoszony konkurs ofert na gastronomię. Mamy uzgodnioną paradę i zlot motocykli w Olszynkach, pokazy moto-crossu, ale także zawody III i IV Rundy Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego w rajdach Cross Country motocykli i quadów w Popowie (Organizatorem tych zawodów jest Klub Motorowy Szczecin). Klub Motorowy Szczecin będzie także organizował Wrak Race i pierwszy w Polsce wyścig cross country pojazdów UTV. Nie zabraknie turniejów sportowych, Biegu o Puchar Burmistrza Wronek, parady konnej i animacji dla dzieci. Program jest w trakcie tworzenia. Zapraszamy do kontaktu i podzielenia się swoimi propozycjami.informuje Michał Poniewski, dyrektor WOK-u

fot. MESAJAHofficial – Facebook