Ada Janowicz melduje się z Belgradu

Wroniecka multimedalistka w lekkoatletyce Adrianna Janowicz przygotowuje się do weekendowych mistrzostw Europy w Belgradzie. W stolicy Serbii wylądowała w czwartek, już odbyła pierwszy trening i udzieliła pierwszego wywiadu.
Pochodząca z Wronek biegaczka znalazła się w gronie trzydziestu czterech polskich lekkoatletów (16 kobiet i 18 mężczyzn) powołanych do reprezentacji kraju na 34. Halowe Mistrzostwa Europy w Belgradzie. Powiat szamotulski będzie posiadał na tej imprezie bardzo mocną reprezentację. Oprócz Ady Janowicz, startuje także pochodzący z Dusznik tyczkarz – Piotr Lisek. O starcie Ady będziemy informować.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „To nie tylko spełnienie marzeń, ale i nowe możliwości…” – Ada Janowicz

Na razie nie czuję stresu, jestem raczej podekscytowana i czekam na więcej. Moim celem było trochę mocniejsze przygotowanie się do hali w tym roku i właśnie załapanie się do sztafety na te mistrzostwa, ale nie ukrywam, że nie jestem zawodniczką halową i mocniej stawiam na sezon letni i na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy.powiedziała wronczanka w rozmowie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki

fot. PZLA