Orkiestra zagra już po raz 25.

Już w najbliższą niedzielę na terenie całego kraju zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. We Wronkach nie będzie inaczej. Z tej okazji organizowane jest „Wronieckie Granie” w budynku Wronieckiego Ośrodka Kultury.

Przygotowany jest już program wydarzenia, gdzie możemy wyczytać, że odbędą się licytacje przekazanych darów, które są już stałym punktem programu, wystąpią kapele muzyczne (m.in Cashflow Music, Kapela KGB) zespoły taneczne (m.in Sekcja Baletowa WOK, formacja ISKIERKI UKS Wawrzyn). Impreza zaczyna się o godz. 15., koniec po godz. 20. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
W programie jest również badanie poziomu cukru we krwi przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Przez czas trwania imprezy będzie można spróbować wypieków domowej roboty członków ZNP – Oddział Wronki, za drobną opłatą do puszki. Od godz. 9.00 na terenie miasta będą kwestować wolontariusze, wyposażeni w identyfikatory i puszki WOŚP.

Poniżej szczegółowy plan imprezy:

wośp

fot. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy