W Popowie znowu zaryczą wraki

Ciesząca się sporym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców impreza, będzie trzecią edycją Wyścigów Gratów organizowaną przez Orzech Team. Na starcie znowu staną zdezelowane, ale jeżdżące wraki.

We wrześniu widowisko przyciągnęło ponad 1000 widzów. Widowiskowa rywalizacja gratów ponownie dostarczy kibicom wiele emocji. Podczas drugiej edycji, główny organizator – Jędrzej Orzechowski zapowiadał, że kolejna odsłona cyklu wyścigów będzie robiona z pompą. Tym razem nie będzie pyłu i kurzu, ale błoto i koleiny, co nada widowisku innego wymiaru. Dodatkowo podczas imprezy odbywać się będzie zbiórka pieniężna na rzecz Szlachetnej Paczki oraz zbiórka karmy dla zwierzaków ze schronisk.

-Było naprawdę super, bardzo mi się podobało. Pierwszy raz wystartowałam, bardziej traktuje to jako zabawę niż rywalizację. Najtrudniejsze było dla mnie, żeby się przemóc, wsiąść i wystartować. Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji.- powiedziała Aniela we wrześniu po swoim wyścigu. A kolejna edycja już za pasem. Zapraszamy wszystkich w niedzielę 4 grudnia na tor niedaleko Popowa.

Wyłączny patronat medialny nad imprezą objął portal mojeWronki.pl. Do zobaczenia w niedzielę w Popowie!

wrak_race_popowo