Dachowała i wypadła z drogi

O dużym szczęściu może mówić 38-latka, która w czwartek uczestniczyła w kolizji na drodze między Jasionną a Kruczem. Jej pojazd wielokrotnie koziołkował i wypadł z drogi.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 140, między Jasionną a Kruczem. Kierująca samochodem osobowym marki Renault Modus zjechała z drogi, zahaczając o pobocze. Gwałtowna próba dostania się z powrotem na jezdnię spowodowała, że 38-latka straciła panowanie nad pojazdem i ponownie trafiła na pobocze, tym razem przy lewym pasie.

Pojazd zaczął koziołkować, aż w końcu znalazł się poza drogą, kołami do góry. Kierującej udało się opuścić wrak pojazdu, na zdarzenie najechał patrol wronieckiej policji, który pomógł poszkodowanej. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego, 38-latka trafiła pod opiekę ratowników z OSP Wronki.

Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał poszkodowaną do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Strażacy z Wronek przewrócili pojazd z powrotem na koła. Jako, że zdarzenie miało miejsce na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, przyczyny wypadku bada tamtejsza policja.