Koncert Charytatywny “Kapele Serc”

Zapraszamy na koncert Charytatywny pt.“Zainspirowani…”.Pieniądze za cegiełki w całości zostaną przekazane dla osób chorych na stwardnienie rozsiane.

Koncert odbędzie się 30 kwietnia o godz. 18:00 w Dużej Sali Wronieckiego Ośrodka Kultury. Jedynym warunkiem wstępu na koncert jest zakupienie cegiełki w cenie 15 zł. Cegiełki dostępne w Sekretariacie WOK-u (ul.Poznańska 59, Wronki). Podkreślamy, że pieniądze z zakupionych cegiełek będą przekazane dla osób ze stwardnieniem rozsianym.

Koncert Charytatywny “Kapele Serc” to wydarzenie organizowane już po raz trzeci przez Zespół Folklorystyczny “Marynia”. Tegoroczną edycję, z której dochód w całości zostanie przekazany na rzecz osób chorych na stwardnienie rozsiane, zatytułowaliśmy “Zainspirowani…”. Oprócz Zespołu Folklorystycznego „Marynia” na scenie pojawią się również zaproszeni goście. Będzie to okazja, do podziwiania artystów, dla których folklor jest źródłem inspiracji do dalszej twórczości – tanecznej, wokalnej, czy instrumentalnej –Jan Galasiński- kierownik Zespołu Folklorystycznego Marynia

PAMIĘTAJMYWARTO POMAGAĆ!

6_04_2016

2016-04-10