LemOn na Dniach Wronek

Do tegorocznych Dni Wronek zostały już dwa miesiące. Wroniecki Ośrodek Kultury uchylił rąbka tajemnicy o wydarzeniach oraz gwiazdach, które pojawią się na święcie naszego miasta.

Jedną z jaśniejszych gwiazd na scenie w Olszynkach będzie zespół LemON. LemON to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. To uznanie branży (nagrody EMA 2013 i 2014, nominacja do Fryderyka, zespół roku 2014 wg Radio ZET). Platynowe płyty „LemOn” oraz „SCARLETT” to aż 7 wielkich przebojów w ciągu trzech ostatnich lat: „Będę z Tobą”, „Napraw”, „Nice”, „Wkręceni”, „Ake”, „Scarlett”, „Jutro”.
40 000 000 wyświetleń na YOUTUBE! 300 000 wiernych fanów na FACEBOOK! Laureat nagród na największych festiwalach w Sopocie i Opolu (Superjedynka, Top Trendy). Zwycięzca MUST BE THE MUSIC – TYLKO MUZYKA (III edycja). Każdy koncert LemOn to wydarzenie, to muzyka na najwyższym poziomie, która porywa tłumy i porywa serca – wydarzenie, które pozostaje w pamięci!pisze Wroniecki Ośrodek Kultury w informacji prasowej

Z czasem pojawiać się będzie więcej informacji na temat tegorocznych Dni Wronek. Święto miasta trwać będzie od 30 kwietnia do 3 maja. Więcej wieści wkrótce.

fot. materiały prasowe