Jesteśmy na Instagramie!

Od dzisiaj możecie znaleźć nas na Instagramie. Weszliśmy do świata zdjęć, hashtagów i followersów. Wszystko po to, aby być bliżej Was – naszych Czytelników.

Uwielbiacie robić zdjęcia, często w tle pojawia się nasze miasto i gmina? Dodawajcie #mojewronki i razem z nami twórzcie niepowtarzalny klimat naszego miasta. Chcecie być na bieżąco i jako pierwsi widzieć zdjęcia z najważniejszych wydarzeń w naszej gminie? Dołączcie do naszych obserwujących.

Od samego początku założyciele Instagrama skoncentrowali się na tym, aby dzięki ich aplikacji można było w łatwy sposób opowiadać historię obrazami. Wyjątkowość polega na tym, że każdy może opowiedzieć swoją własną historię: celebryci, nastolatkowie, muzycy, prasa, firmy – wszyscy, którzy kochają kreatywność i wyrażanie siebie za pomocą obrazów.

Zapraszamy Was, abyście razem z nami zaczęli opowiadać historię Wronek na Instagramie.