Jak spędzić Dzień Babci i Dziadka we Wronkach?

Zastanawiacie się, co zrobić z okazji Dnia Babci i Dziadka? Niezależnie od tego, czy jesteście najwspanialszą Babcią na świecie czy najukochańszym Dziadkiem, czy też wdzięczną za wszystko wnuczką lub sprawiającym problemy wnuczkiem, warto te dni spędzić w gronie rodzinnym.

Chyba każdy z kim miałam okazję rozmawiać twierdził, że dziadkowie kochają najbardziej, oczywiście to twierdzenie było równe temu, że pozwalają na wszystko, rozpieszczają i zawsze mają czas. Choć z tym czasem dzisiaj u babć i dziadków bywa różnie, bo przecież serial obejrzeć trzeba, wybrać się na spacer po kładce i kawę do znajomych, a wieczorem na film do kina. Tak, tak dzisiaj wszyscy są zapracowani nawet babcie i dziadkowie. Tym bardziej zachęcamy Was, aby wykorzystać to, że kalendarz podpowiada nam świętowanie Dnia Babci i Dziadka.

Co można robić w naszym mieście i okolicy w tych dniach?

Najbogatszą ofertę mają zdecydowanie lokale gastronomiczne. W Hotelu Olympic, w dniach od 21 do 24 stycznia, możemy skorzystać promocji, w której za deser i kawę zapłacimy 15 zł, wystarczy wydrukować kupon, który znajdziecie tutaj. Nowa Borowianka 21 i 22 stycznia proponuje do obiadu z deserem kawę lub herbatę w prezencie, a w Kawiarni Bombonierka znajdziecie ciasta, przygotowane specjalnie z myślą o babciach i dziadkach, w okazyjnych cenach.

21 stycznia w chojeńskiej bibliotece możecie sprawdzić „Jak nasze babcie robiły sałatkę jarzynową”, spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00. Dzień później możecie wybrać się na spotkanie pełne magii do kinoteatru na godzinę 11.00 lub na balik karnawałowy do Wierzchocina, który rozpocznie się o 16.00. Możecie również po wypiciu wspólnej kawy wyskoczyć do wronieckiej fary, gdzie na mszy szczególnie będą się modlić za babcie i dziadków. Wstęp na wszystkie powyższe imprezy jest wolny.

Jeśli planujecie wraz z dziadkami wypad do kina to w czwartek czekają na Was „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, a w piątek premiera „Pitbull. Nowe porządki”.

Niezależnie od tego, co wybierzecie, warto żebyście po prostu cieszyli się wspólnie spędzonym czasem i korzystali z tego, że macie wciąż obok siebie ukochaną babcię i wspaniałego dziadka. A Wam, droga Babciu i drogi Dziadku, życzymy, aby wnuczęta zawsze były Waszą dumą i radością.