Dzień dobry Wronki!

Na dzień dobry, tzn. od razu, już na początku chcemy złożyć wszystkim kochanym Babciom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Niezastąpione, wyjątkowe, pomocne, ciepłe i bezinteresownie kochające. Któż potrafi tak rozpieszczać jak Babcie. No chyba nikt. Jeśli jesteście szczęściarzami i macie komu złożyć życzenia, to nie traćcie czasu. Drogie Babcie, jeśli zastanawiacie się, czym ugościć swoje kochane wnuczęta, to niepotrzebnie. Nie od dziś wiadomo, że u Babci wszystko smakuje najlepiej. Nawet jeśli będzie to najzwyklejsza herbata z cytryną, to nigdzie indziej takiej pysznej nie wypijemy. Podobno tajemnica tkwi w tym, że zamiast cukru, słodzona jest miłością.

A taka rozgrzewająca herbatka na pewno się dzisiaj przyda. Nadal mrozi. Choć temperatura utrzymuje się na poziomie 2-3 stopni poniżej zera, to ta odczuwalna jest o kilka kresek niższa. Nie zapomnijcie zatem, wychodząc z domu, o nakryciach głowy. A gdzie mielibyście wychodzić? Nie mówiąc już o drodze z i do pracy oraz do kwiaciarni, zawsze możecie wyskoczyć na kilka „imprez” związanych z dzisiejszym świętem i feriami. Co dokładnie może nas spotkać w gminie Wronki przeczytacie w naszym artykule, klikając TUTAJ.

Jak zawsze wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego. Jeśli macie pomysł gdzie św. Agnieszka ma mieszek i co robił tam skowronek, to chętnie o tym przeczytamy. Nasza alternatywa na dzisiejsze przysłowie, to: Na Agnieszkę i Jarosława będzie u Babci zabawa. Czekamy na Wasze propozycje. Do przeczytania.

 

kartka_z_kalendarza_21.01